O rodzinie


Jacek Pulikowski

Jacek Pulikowski (ur. 14 kwietnia 1952 w w Lubrańcu) – dr inżynier, wykładowca w Zakładzie Mechaniki Budowli Instytutu Konstrukcji Budowlanych na Politechnice Poznańskiej.Prowadzi zajęcia na Studium Rodziny przy Wydziale Teologii UAM w Poznaniu, kursy dla nauczycieli i kursy przedmałżeńskie. Jest autorem publikacji o tematyce rodzinnej. Ojciec trójki dzieci.

 

 Znajdziesz tu informacje o wszystkim, co pan Jacek Pulikowski publicznie powiedział, napisał i pomyślał na tematy związane z małżeństwem, rodziną i relacjami mężczyzny i kobiety: http://www.jacek-pulikowski.izajasz.pl/

 

 

 

 

 

ks. Piotr Pawlukiewicz

Piotr Pawlukiewicz (ur. 10 kwietnia 1960 w Warszawie) - polski duchowny rzymskokatolicki, doktor teologii pastoralnej, rekolekcjonista, kaznodzieja, prałat, kanonik honorowy Kapituły Metropolitalnej Warszawskiej, autor książek o tematyce religijnej. Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością.

 

http://www.kazaniaksiedzapiotra.pl/

http://www.dno-serca.pl/xpp/

http://www.xpiotr.pl/

 

 

 

o.Augustyn Pelanowski OSPPE
o.Augustyn Pelanowski OSPPE

 

 

 

"Uzdrowienie domu"

głoszący: o.Augustyn Pelanowski

Konferencja z 2013-08-27

posłuchaj

Archiwum dźwiękowe Radia Jasna Góra

 

 

 

 

 

 

Ks. Marek Bałwas

Był pomysłodawcą muzycznych spotkań z Bogiem w diecezji włocławskiej pod nazwą „Przystanek Jezus”. W 2003 r. uległ wypadkowi, na skutek którego porusza się na wózku inwalidzkim. Ksiądz Marek Bałwas jest duszpasterzem młodzieży – corocznie prowadzi rekolekcje w różnych miejscach kraju. Od 2003 r. opiekuje się także grupą osób niepełnosprawnych z diec. włocławskiej „Bartymeusz”. Obecnie mieszka w Ciechocinku.    Dobre Przesłanie.